Nauji butai prie Burbiškių miško

8-656-8888-1

Į titulinį Svetainės struktūra Rašykite mums

Butų planų peržiūra

Atvirų durų dienos!

Kontaktai

+370 656 8888 1

 

butai@burbiskes.lt

 

Skype:    burbiskiu-butai

Apie šildymą

 Šildymas butuose - centrinis  kolektorinis. Kiekviename korpuse įrengtas šiuolaikinis šilumos mazgas, valdomas ir aptarnaujamas KAC-1 UAB „Vilniaus energija“ (Smolensko g 12, Vilnius). Kiekvienas radiatorius yra reguliojamas. Laiptinėje yra įrengtas būto šilumos skaitliukas, pagal kurį Jūs atsiskaitote už sunaudotą šilumos energiją.

Jūs galite kiekvieną dieną registruoti skaitliuko parodymus ir efektyviai valdyti šilumos energiją, reikalingą buto šildimui. Šilumos sanaudos priklauso nuo buto eksploatacijos ir vėdinimo bute organizavimo.

Jeigu lauke minus 25 laipsniai, o Jūs norite namuose vaikščioti trumpom rankovėm +25 laipsnių temperatūroje – nustatykite savo radiatorius į poziciją 5 (penki). Tokiu atveju teks sumoketi uz šildymą apie 3-4 Lt uz 1m2 naudingo ploto ( o gal ir daugiau). Jeigu esant lauko temperaturai minus 25 Jus palaikysite bute +19-20 laipsnių, statydami reguliatorius radiatoriuse į poziciją 2 (du), – sumokėsite iki 2 lt/m2 už šildymą.

Yra šeimininkų, sugebančių laikyti šilumos išlaidas apie 1 lt/m2. Jie aktyviau naudoja bute irengtas krosneles, pritaiko Aereco vėdinimo sistemą (www.aereco.lt, Arturas 8-611-29689).

Įvertinę pernykštės akcijos pasisekimą paskelbta pakartotinė

AKCIJA:                Šiluma Jūsų mažyliams

 

Šildymo sezono metu kompensuojame šeimų su kūdikiais

pusę (50%) būsto šilumos išlaidų.

Sprendimas: CITRUS